Tällä sivustolla käytetään evästeitä kävijämäärien seurantaan sekä markkinoinnin kehittämiseen. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.
Takaisin listalle

NAISTEN PAINETTAVA CORE SOFTSHELL LIIVI

R232F

Varastotiedot haettu 3.12.2021

VäriXSSMLXLXXL
Black21611010
Black - Orange101180156
Grey - Black0141391624
Navy - Royal000-100
Purple - Black01142015
Red - Black0900719
Vivid Green - Black0173510
White41071181
Yellow - Black0113856

- Materiaali: 100 % polyesteriä
- Sisäpuoli: mikrofleeceä
- Paino: 280 g/m²
- Kevyt ja hengittävä malli, ilman vedenpitävää kalvoa
- Vetoketjulliset sivutaskut
- Sisäpuolella kaksi avotaskua
- Joustavat hihansuut
- Vetoketjussa leukasuoja
- Kontrastiväriset vetoketjut ja kauluksen sisäpuoli
- Sopii erityisen hyvin painettavaksi, koska ei sisällä elastaania
- Suositeltu merkkaustapa: brodeeraus, lämpösiirto, digiprintti

Koot: XS - XXL

Värit

BLK Black, BLK/ORA Black - Orange, GRY/BLK Grey - Black, NVY/ROY Navy - Royal, PUR/BLK Purple - Black, RED/BLK Red - Black, GRN/BLK Vivid Green - Black, WHI White, YEL/BLK Yellow - Black

Koot

XS, S, M, L, XL, 2XL

Koko Leveys cm* Pituus cm*
XS 47 63
S 50 64
M 52 65
L 55 66
XL 57 67
XXL 59 68
Tol+/- 1,5 1,5

*Leveys mitattu hihojen alapuolelta reunasta reunaan

*Pituus mitattu selkäpuolelta olkapään korkeimmasta kohdasta helmaan

Ominaisuudet

100 % polyesteriä, Elastaani, Liivit, Naisten, Polyester, Polyester, Softshell, Vetoketjulliset

25,10 EUR (alv 0%)
31,12 EUR (sis. alv)