Tällä sivustolla käytetään evästeitä kävijämäärien seurantaan sekä markkinoinnin kehittämiseen. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.
Takaisin listalle

PAINETTAVA CORE SOFTSHELL LIIVI

R232M

Varastotiedot haettu 25.5.2022

VäriSMLXLXXL3XL4XL
Black24879578637117
Black - Orange142129172000
Grey - Black151782520160
Navy - Royal0301125
Purple - Black19440401
Red - Black25453239
Vivid Green - Black2282311
White5845600
Yellow - Black151881111-2

- Materiaali: 100 % polyesteriä
- Sisäpuoli: mikrofleeceä
- Paino: 280 g/m²
- Kevyt ja hengittävä malli, ilman vedenpitävää kalvoa
- Vetoketjulliset sivutaskut
- Sisäpuolella kaksi avotaskua
- Joustavat hihansuut
- Vetoketjussa leukasuoja
- Kontrastiväriset vetoketjut ja kauluksen sisäpuoli
- Sopii erityisen hyvin painettavaksi, koska ei sisällä elastaania
- Suositeltu merkkaustapa: brodeeraus, lämpösiirto, digiprintti

Koot: S - 4XL

Värit

BLK Black, BLK/ORA Black - Orange, GRY/BLK Grey - Black, NVY/ROY Navy - Royal, PUR/BLK Purple - Black, RED/BLK Red - Black, GRN/BLK Vivid Green - Black, WHI White, YEL/BLK Yellow - Black

Koot

S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL

Ominaisuudet

100 % polyesteriä, Elastaani, Liivit, Softshell, Vetoketjulliset

Tuoteryhmät

Liivit
25,90 EUR (alv 0%)
32,12 EUR (sis. alv)