Tällä sivustolla käytetään evästeitä kävijämäärien seurantaan sekä markkinoinnin kehittämiseen. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.
Takaisin listalle

LASTEN VALUEWEIGHT T-PAITA

10330

Varastotiedot haettu 9.6.2022

Väri1041161281401521649298
Azure Blue55582023150
Black203220236340337124
Bottle Green31724726564
Burgundy00326471104
Dark Heather Grey3513518655
Deep Navy09612528414
Fuchsia09510236235
Heather Green4041966711562
Heather Grey36606214729
Heather Navy1008991919567
Heather Red696430047
Heather Royal37231396261
Kelly Green00425235
Light Pink01000000
Lime4107940
Natural62430000
Navy1219315195307739
Orange09432390
Purple02683394019
Red2685910061124
Royal Blue0415923490420
Sky Blue028070000
Sunflower978000362020
White208653213583332837422
Yellow85184657252

- Materiaali: 100 % puuvillaa
Heather grey: 97 % puuvillaa, 3 % polyesteriä
Meleeratut värit: 50 % puuvillaa, 50 % polyesteriä
- Paino: white 160 g/m², värilliset 165 g/m²
- Puuvilla-Lycra®-resorikaulus vahvistetulla niskasaumalla
- Koot 92 cm ja 98 cm on tarkastettu metallipaljastimen avulla Euroopan lastenvaatteiden lainsäädännön mukaan

Koot: 92 - 164 cm
(92 ja 98 cm -koot saatavana väreissä: White, Sunflower, Royal Blue, Sky Blue, Navy Blue, Red ja Light Pink)

Värit

ZU Azure Blue, 36 Black, 38 Bottle Green, 41 Burgundy, HD Dark Heather Grey, AZ Deep Navy, 57 Fuchsia, RX Heather Green, 94 Heather Grey, VF Heather Navy, VH Heather Red, R6 Heather Royal, 47 Kelly Green, 52 Light Pink, LM Lime, 60 Natural, 32 Navy, 44 Orange, PE Purple, 40 Red, 51 Royal Blue, YT Sky Blue, 34 Sunflower, 30 White, K2 Yellow

Koot

104, 116, 140, 152, 164, 92, 98, 128

Ominaisuudet

Lasten, Lyhythihaiset, O-aukkoiset, Puuvilla

3,80 EUR (alv 0%)
4,71 EUR (sis. alv)