Tällä sivustolla käytetään evästeitä kävijämäärien seurantaan sekä markkinoinnin kehittämiseen. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.
Takaisin listalle

PERFORMANCE AIRCOOL PIKEE

S288

Koko Leveys cm* Pituus cm*
XXS 42 64
XS 45 66
S 48,5 68
M 52 70
L 56 73
XL 60 76
XXL 64 79
3XL 68 81
4XL 72 83
5XL 76 85
Tol+/- 1,5 1,5

*Mitattu hihojen alapuolelta reunasta reunaan

*Mitattu etupuolelta olkasauman korkeimmasta kohdasta helmaan

Varastotiedot haettu 23.5.2022

VäriXXSXSSMLXLXXL3XL4XL5XL
Black26342233744200
Fluorescent Orange00562030242719
Fluorescent Yellow005104241104
Grey0000-44600
Lime00473555242
Navy0213178123000
Ocean Blue0493011122
RED00434747000
Royal Blue00000000
White0961216137000

Korkealaatuinen joustava ja muotonsa pitävä pikee

- Materiaali: 100 % polyesteriä
- Paino: 135 g/m²
- Unisex-malli
- Nappilistassa kolme nappia, mukana varanappi
- Pehmeä ja nopeasti kuivuva kangas

Koot: XXS - 5XL
(4XL-5XL koot saatavana väreissä Black, Navy ja White)

Värit

BLK Black, FORA Fluorescent Orange, FYEL Fluorescent Yellow, GRY Grey, LIM Lime, NVY Navy, OBL Ocean Blue, RED RED, ROY Royal Blue, WHI White

Koot

2XS, XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL

Ominaisuudet

100 % polyesteriä, Polyester, Polyester, Tekniset, Unisex

12,20 EUR (alv 0%)
15,13 EUR (sis. alv)