Tällä sivustolla käytetään evästeitä kävijämäärien seurantaan sekä markkinoinnin kehittämiseen. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.
Takaisin listalle

PAINETTAVA CORE SOFTSHELL TAKKI

R231M

Varastotiedot haettu 25.5.2022

VäriSMLXLXXL3XL4XL
Black420283116166
Black - Orange152033222215-1
Grey - Black1520111900
Navy07221419015
Navy - Royal1197100-10
Purple - Black1112183613
Red - Black1011612201610
Vivid Green - Black01140131315
White - Black51927111665
Yellow - Black1155013

- Materiaali: 100% polyesteriä
- Sisäpuoli: mikrofleeceä
- Paino: 280 g/m²
- Kevyt ja hengittävä malli, ilman vedenpitävää kalvoa
- Vetoketjulliset sivutaskut
- Sisäpuolella kaksi avotaskua
- Joustavat hihansuut
- Vetoketjussa leukasuoja
- Kontrastiväriset vetoketjut, hihansuut ja kauluksen sisäpuoli
- Sopii erityisen hyvin painettavaksi, koska ei sisällä elastaania
- Suositeltu merkkaustapa: brodeeraus, lämpösiirto, digiprintti

Koot: S - 4XL

Huom! Mitoitus hieman normaalia reilumpaa.

Värit

BLK Black, BLK/ORA Black - Orange, GRY/BLK Grey - Black, NVY Navy, NVY/ROY Navy - Royal, PUR/BLK Purple - Black, RED/BLK Red - Black, GRN/BLK Vivid Green - Black, WHI/BLK White - Black, YEL/BLK Yellow - Black

Koot

S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL

Ominaisuudet

100 % polyesteriä, Elastaani, Liivit, Softshell, Vetoketjulliset

Tuoteryhmät

Softshell takit
29,00 EUR (alv 0%)
35,96 EUR (sis. alv)