Tällä sivustolla käytetään evästeitä kävijämäärien seurantaan sekä markkinoinnin kehittämiseen. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.
Takaisin listalle

PAINETTAVA CORE SOFTSHELL TAKKI

R231M

Varastotiedot haettu 3.12.2021

VäriSMLXLXXL3XL4XL
Black233400030
Black - Orange11284818200
Grey - Black49222320-10
Navy92018203018
Navy - Royal1313421740
Purple - Black1124183613
Red - Black1412017-11611
Vivid Green - Black01585141315
White - Black172015191686
Yellow - Black1333113

- Materiaali: 100 % polyesteriä
- Sisäpuoli: mikrofleeceä
- Paino: 280 g/m²
- Kevyt ja hengittävä malli, ilman vedenpitävää kalvoa
- Vetoketjulliset sivutaskut
- Sisäpuolella kaksi avotaskua
- Joustavat hihansuut
- Vetoketjussa leukasuoja
- Kontrastiväriset vetoketjut, hihansuut ja kauluksen sisäpuoli
- Sopii erityisen hyvin painettavaksi, koska ei sisällä elastaania
- Suositeltu merkkaustapa: brodeeraus, lämpösiirto, digiprintti

Koot: S - 4XL

Huom. Mitoitus hieman normaalia reilumpaa

Värit

BLK Black, BLK/ORA Black - Orange, GRY/BLK Grey - Black, NVY Navy, NVY/ROY Navy - Royal, PUR/BLK Purple - Black, RED/BLK Red - Black, GRN/BLK Vivid Green - Black, WHI/BLK White - Black, YEL/BLK Yellow - Black

Koot

S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL

Ominaisuudet

100 % polyesteriä, Elastaani, Liivit, Softshell, Vetoketjulliset

30,20 EUR (alv 0%)
37,45 EUR (sis. alv)