Tällä sivustolla käytetään evästeitä kävijämäärien seurantaan sekä markkinoinnin kehittämiseen. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.
Takaisin listalle

COMPASS TOPATTU SOFTSHELL LIIVI

R238

Varastotiedot haettu 26.11.2021

VäriXSSMLXLXXL3XL
Black0291521897
Black - Lime0999950
Black - Orange01084890
Black - Red00001000
Black - Royal020191920100
Black - Yellow00010000

- Päälipinta: 100 % polyesteriä
- Välissä 160 g/m2 REPREVE® kierrätyspolyesteriä
- REPREVE® Performance kierrätyspolyesteri on valmistettu käytetyistä muovipulloista ja teollisuuden ylijäämästä
- Vuori: 100 % polyesteriä
- Softshell paneelit: 280 g/m2 kaksikerroksista softshelliä:
- Ulkopinta: 40 % TOPGREEN® kierrätyspolyesteriä, 60 % polyesteriä
- Sisäpinta: 30 % TOPGREEN® kierrätystpolyesteriä, 70 % polyesteriä
- Kontrastiväriset vetoketjut taskuissa
- YKK® -vetoketju, leukasuoja
- Unisex-malli
- Kantatut joustavat kädentiet
- Pehmeä, kevyt ja lämmin

XS-3XL

Värit

BLK Black, BLK/GRY Black - Grey, BLK/LIM Black - Lime, BLK/ORA Black - Orange, BLK/RED Black - Red, BLK/ROY Black - Royal, BLK/YEL Black - Yellow

Koot

XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Koko Leveys cm* Pituus cm*
XS 48 66
S 52 68
M 56 70
L 60 72
XL 64 74
XXL 68 76
3XL 72 78
Tol+/- 1 1

*Leveys mitattu hihojen alapuolelta reunasta reunaan

*Pituus mitattu selkäpuolelta keskeltä niskasaumasta helmaan

Ominaisuudet

100 % polyesteriä, Kevyttoppatakit, Kierrätysmuovituotteet, Liivit, Polyester, Polyester, Softshell, Unisex

53,70 EUR (alv 0%)
66,59 EUR (sis. alv)