Tällä sivustolla käytetään evästeitä kävijämäärien seurantaan sekä markkinoinnin kehittämiseen. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.
Takaisin listalle

LASTEN PERFORMANCE T-PAITA

10130

Koko Leveys cm* Pituus cm**
3-4/104cm 37 45
5-6/116cm 39,5 50
7-8/128cm 42 55
9-11/140cm 44,5 60
12-13/152cm 47 65
14-15/164cm 49,5 70
Tol+/- 2,5 2,5

* Tuotteen reunasta reunaan 1cm hihojen alapuolelta

** Olkapään korkeimmasta kohdasta tuotteen alareunaan

Varastotiedot haettu 18.1.2022

Väri104116128140152164
Azure Blue7461-7204
Black1722801300
Bright Yellow95110161521
Deep Navy742517012
Fuchsia8311322104669
Lime1535526416636
Red4012390
Royal Blue285011030
White0662225029

- Materiaali: 100 % polyesteriä
- Paino: 140 g/m²
- Kevyt ja nopeasti kuivuva materiaali
- Sporttiset raglan-hihat, litteät päälitikkaukset
- Painetut tuotetiedot niskassa

Koot: 104 - 164 cm

Katso korvaava tuote JC001J

Värit

ZU Azure Blue, 36 Black, XK Bright Yellow, AZ Deep Navy, 57 Fuchsia, LM Lime, 40 Red, 51 Royal Blue, 30 White

Koot

104, 116, 140, 152, 164, 128

Ominaisuudet

100 % polyesteriä, 150 g/m2, Lasten, Lyhythihaiset, O-aukkoiset, Polyester, Polyester, Sport, Tekniset

8,75 EUR (alv 0%)
10,85 EUR (sis. alv)