Tällä sivustolla käytetään evästeitä kävijämäärien seurantaan sekä markkinoinnin kehittämiseen. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.
Takaisin listalle

UNISEX AIRCOOL T-PAITA

S287

Koko Leveys cm* Pituus cm*
XXS 42 64
XS 45 66
S 48,5 68
M 52 70
L 56 73
XL 60 76
XXL 64 79
3XL 68 81
4XL 72 83
5XL 76 85
Tol+/- 1,5 1,5

*Mitattu hihojen alapuolelta reunasta reunaan

*Mitattu olkasauman korkeimmasta kohdasta helmaan

Varastotiedot haettu 23.5.2022

VäriXXSXSSMLXLXXL3XL4XL5XL
Black71041814471637331
Combat Green09000006
Fluorescent Green09595896442
Fluorescent Orange03745-16573-11-8
Fluorescent Pink040116498
Fluorescent Yellow753293376014
Grey00000007
Lime50379816675
Navy334218920301
Ocean Blue0521491642300
Orange00000000
Pink000566000
Purple00000000
RED000001480
Royal Blue05180271102
White4074854155505

- Materiaali: 100 % pikeekudottua Hi Tech stretch polyesteriä
- Paino: 130 g/m²
- Joustava materiaali
- Raglanhihojen saumoissa päälitikkaus
- Kevyt ja nopeasti kuivuva kangas

Koot: XXS - 5XL
(4XL- 5XL koot saatavana väreissä: White, Black ja Navy)

Värit

BLK Black, COM Combat Green, FGRN Fluorescent Green, FORA Fluorescent Orange, FPNK Fluorescent Pink, FYEL Fluorescent Yellow, GRY Grey, LIM Lime, NVY Navy, OBL Ocean Blue, ORA Orange, PNK Pink, PUR Purple, RED RED, ROY Royal Blue, WHI White

Koot

2XS, XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL

Ominaisuudet

Lyhythihaiset, O-aukkoiset, Polyester, Sport, Tekniset, Unisex

Tuoteryhmät

T-paidat
7,95 EUR (alv 0%)
9,86 EUR (sis. alv)