Tällä sivustolla käytetään evästeitä kävijämäärien seurantaan sekä markkinoinnin kehittämiseen. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.
Takaisin listalle

LASTEN COOL T-PAITA

JC001J

Koko Leveys cm* Pituus cm**
XS/3-4/104 33 45
S/5-6/116 36 50
M/7-8/128 39 55
L/9-11/140 42 60
XL/12-13/152 44,5 65
Tol+/- 2 2

* Tuotteen reunasta reunaan hihojen alapuolelta

** Olkapään korkeimmasta kohdasta tuotteen alareunaan

Varastotiedot haettu 4.8.2022

Väri104116128140152L (9-11 v.)M (7-8 v.)S (5-6 v.)XL (12-13)XS (3-4 v.)
Black2761047143018027
Charcoal000140140000
Electric Green0000031113
Electric Orange00050500151503
Electric Yellow00000141890
Fire Red002301003000
French navy0300034301
Royal Blue002000-12-10-103-5
Sapphire Blue6621074868
White0040005000

- Materiaali: 100 % polyesteriä
- Paino: 140 g/m²
- Istutetut hihat
- Neoteric™-kangas siirtää kosteuden iholta kankaaseen, josta se haihtuu nopeasti
- UPF 30+ UV suoja
- Irrotettava TearAway -tuotelappu

Koot: XS - XL (3-4 v. – 12-13 v.)

Värit

BLK Black, CHA Charcoal, EGRE Electric Green, EORA Electric Orange, EYEW Electric Yellow, FRE Fire Red, FNA French navy, ROY Royal Blue, SAP Sapphire Blue, WHI White

Koot

104, 116, 140, 152, L (9-11 v.), M (7-8 v.), S (5-6 v.), XL (12-13), XS (3-4 v.), 128

Ominaisuudet

100 % polyesteriä, 150 g/m2, Lasten, O-aukkoiset, Polyester, Polyester, Sport, Tekniset

9,00 EUR (alv 0%)
11,16 EUR (sis. alv)