Tällä sivustolla käytetään evästeitä kävijämäärien seurantaan sekä markkinoinnin kehittämiseen. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.

Takaisin listalle
mustaraparperinpunainenusvansininen
musta
musta
musta
musta
raparperinpunainen
raparperinpunainen
raparperinpunainen
raparperinpunainen
raparperinpunainen
usvansininen
usvansininen
usvansininen
usvansininen
usvansininen
N11604P06-S

All day 250 miesten merinofleecehuppari

129,00 €alv 0%159,96 €sis. alv

ALL DAY -malliston merinovillafleece huppari on suunniteltu vapaa-ajan käyttöön. Merinovillasta valmistettu rento malli sopii hyvin myös ulkoiluun ja liikuntaan välikerrokseksi. Hupparissa on etutasku. Pehmeän merinofleecen ansiosta vaate on mukava ja erityisen lämmin. Neulospainoltaan 250 g/m² tuotteet on tehty 17,2 mikronin merinovillakuidusta.

Hengittävä merinoneulos reagoi kehon lämpötilaan. Tämän ominaisuuden ansiosta ALL DAY -malliston vaatteet sopivat käytettäväksi kesällä ja talvella. Helppohoitoiset ja kevyet tekstiilit ovat käteviä myös matkustaessa. Antibakteerinen luonnon raaka-aine varmistaa, että vaate ei haise hieltä. Tämän vuoksi pesutarve vähenee huomattavasti. Raikastamiseen riittää usein pelkkä tuuletus.


Tekstiilimerkkaus

Syötä mahdollisen merkkauksen koko. Laske mitat leveimmästä/korkeimmasta kohtaa.

Arvioitu kappalehinta

129,00 € / kplalv 0%

Arvioitu kokonaishinta

129,00alv 0%

Hinta-arvio on laskettu tuotteille merkkauksineen. Kokonaishintaan lisätään merkkauksen aloituskulu 15,50 euroa (alv 0%). Tarjouspyynnön hinnassa ei ole huomioitu yritys- tms. alennusprosentteja eikä muitakaan merkkauksen hintaa nostavia tai laskevia tekijöitä. Arvioitu kokonaishinta antaa suuntaa mahdollisesta kokonaishinnasta.